• Laerskool Elarduspark
  • Waar leerders toegerus word

Laerskool Elarduspark

Waar leerders toegerus word

×

Personeel

Karakter word gebou deur keuses, geleenthede en die mense wat help om die stene van jou menswees te vorm. Ons weet egter ook dat die pad na wêreldklas opvoeding met `n duidelike en gedeelde visie begin. `n Visie waarin ons deel en wat ons deur ons besluite en optrede `n werklikheid kan maak, maar net as elkeen van ons bereid is om sy of haar deel te doen.

Graad R


Me Anadia Kornelius
Gr R Hoof
grr@lardies.co.za


Me Carli Smit
Gr R 7: Uiltjies
csmit@lardies.co.za


Me Anje Sturgiss
Gr R 1: Kameelperdjies
asturgiss@lardies.co.za


Me Annali de Jongh
Gr R 5: Beertjies
adejongh@lardies.co.za


Me Constánce Laubscher
Gr R 6: Lieweheersbesies
claubscher@lardies.co.za


Me Karina Enslin
Gr R 9: Olifantjies
kenslin@lardies.co.za


Me Anneri le Roux
Gr 4: Wurmpies
aleroux@lardies.co.za


Me Julene Prinsloo
Gr R 2: Vissies
jprinsloo@lardies.co.za

Me Esmarie Abdinor
Gr R 8: Paddatjies
eabdinor@lardies.co.za


Me Diana Viljoen
Gr R 3: Leeutjies
dviljoen@lardies.co.za


Me Christian Rust
Gr R Assistent


Me Karabo Boshielo
Gr R Assistent

Graad 1


Me Marietjie Venter
Gr 1 R: Bytjies
Gr 1 Graadhoof Kurrikulêr


Me Sonja Sauer
Gr 1 D: Vlinders
Gr 1 Departementshoof
Klas: G4
ssauer@lardies.co.za


Me Ilse Diedericks
Gr 1 A: Beertjies
Gr 1 Graadhoof Admin
Klas: G2
ediedericks@lardies.co.za


Me Leandi Lues
Gr 1 G: uiltjies
Klas: G1
llues@lardies.co.za


Me Gloudine Goosen
Gr 1 U: Leeutjies
Klas: G6
ggoosen@lardies.co.za


Me Margery Viljoen
Gr 1 S: Apies
Klas: G8
mviljoen@lardies.co.za


Me Jeaneli Briel
Gr 1 K: Pikkewyntjies
Klas: G12
jbriel@lardies.co.za


Me Nastassja de Wet
Gr 1 E: Skapies
Klas: G5
ndewet@lardies.co.za


Me Veronika van Wyk
Gr 1 P: Voëltjies
Klas: G9
vvanwyk@lardies.co.za


Me Cornelli Smit
Gr 1 L: Lieweheersbesies
Klas: G3
smitc@lardies.co.za


Me Leticha Swanepoel
Gr 1 Assistent


Me Jani Potgieter
Gr 1 Assistent


Me Lize Watson
Gr 1 Assistent
 
 

 

Graad 2


Me Minette Erasmus
Gr 2 Graadhoof: Administratief
Gr 2 A          Klas: K14
merasmus@lardies.co.za


Me Tania du Toit
Gr 2 Graadhoof: Kurrikulêr
Gr 2U        Klas: K 16
tdutoit@lardies.co.za


Me Rachel Joubert
Adjunkhoof Grondslagfase
Admin kantoor
rjoubert@lardies.co.za


Me Adelia Ras
Gr 2 R
Klas: K7
aras@lardies.co.za


Me Hanneline de Bruin
Gr 2 D
Klas: G11
hdebruin@lardies.co.za


Me Lu-Marie Olivier
Gr 2P
Klas: K15
lolivier@lardies.co.za


Me Janika Labuschagne
Gr 2E
Klas: K8
jlabuschagne@lardies.co.za


Me Yolande Smit
Gr 2S
Klas: K17
ysmit@lardies.co.za


Me Isabel Ellis
Gr 2 K
Klas: K18
iellis@lardies.co.za


Me Hilda van Niekerk
Gr 2 L
Klas: K10
hvanniekerk@lardies.co.za


Me Daniëlle Wolmarans
Gr 2 Assisstent


Me Bianca Roets
Grondslagfase Sepedi
broets@lardies.co.za


Me Tibbie Odendaal
Grondslagfase KDA
 

Me Lieneke Steenkamp
Gr 2 Assisstent
 
 

Me Bianca de Villiers
Gr 2 Assisstent
 

 

Graad 3


Me Bea Greyling
Graadhoof: Kurrikulêr
Gr 3L          Klas: K19B
bgreyling@lardies.co.za


Me Elizna Dellemijn
Graadhoof: Administratief
Gr 3D             Klas: K13
edellemijn@lardies.co.za


Me Sylvia de Beer
Gr 3E
Klas: K 12
sdebeer@lardies.co.za


Me Chrisna de Bruin
Gr 3U
Klas: K21
cdebruin@lardies.co.za


Me Christelle de Klerk
Gr 3 S
Klas: K10
cdeklerk@lardies.co.za

Me Mignon Marais
Gr 3 A
Klas: K 5
mmarais@lardies.co.za

Me Silendra Siff
Gr 3 P
Klas: K19A
ssiff@lardies.co.za


Me Helunda Leo
Gr 3 R
Klas: K20
hleo@lardies.co.za

Me Germari Steyn
Gr 3 Assisstent


Me Janell Nienaber
Gr 3 Assisstent


Me Wilmari Groenewald
Gr 3 Assisstent 

 
 
 

 

Graad 4


Me Lizél Smit
Gr 4 Graadhoof
Vakhoof: Media en EBW
Klas: Mediasentrum
lsmit@lardies.co.za


Me Maritza Horn
Gr 4 E
Klas: K2
mhorn@lardies.co.za


Me Tanja Thomas
Gr 4 R1
Klas: K9 A
tthomas@lardies.co.za


Me Teresa Miller
Gr 4 P
Klas: K3
tthomas@lardies.co


Mnr George James
Gr 4 L
Klas: K1
gjames@lardies.co.za


Mnr Jabus Steenkamp
Gr 4 A
Klas: S 5A
jsteenkamp@lardies.co.za


Mnr Eduan Meyer
Gr 4 R2
Klas: K 9B
emeyer@lardies.co.za


Mnr Martin Mouton
Gr 4 D2
Klas: S 3B
mmouton@lardies.co.za

Mnr HJ Niemann
Gr 4 D1
Klas: S 3
hniemann@lardies.co.za


Me Elouise Naude
Gr 4 U
Klas: S 5B
enaude@lardies.co.za


Me Hester van Schalkwyk
DPH: Gr 4, SW, LO, LV, SK
hvanschalkwyk@lardies.co.za


Me Christine Popich
Gr 4 Assisstent

Mnr Frans de Beer
Gr 4 Assisstent
 
Mnr Drian Lerm
Gr 4 Assisstent

 

Graad 5


Me Jireh Naudé
Gr 5 Graadhoof
Klas: S 2B
jnaude@lardies.co.za


Mnr Dihan Pieterse
Gr 5 S2
Klas: S 1B
dpieterse@lardies.co.za


Me Melanie du Preez
Gr 5 Graadhoof Hulp
Gr 5A.      Klas: Rek 1
mdupreez@lardies.co.za


Mnr Roedie Smit
Gr 5 R
Klas: T8
rsmit@lardies.co.za


Me Andrea Briers
Gr 5E
Klas: S2 A
abriers@lardies.co.za


Me Sonja Lochner
Gr 5L
Klas: Lap 2
slochner@lardies.co.za


Me Lizelle Grove
Gr 5U
Klas: T4
lgrove@lardies.co.za


Me Anelda Smit
Gr 5 S1
Klas: S 1A
asmit@lardies.co.za


Me Dominique Nortje
Gr 5D
Klas: Lapa 2
dnortje@lardies.co.za


Mnr Johnwyn Andrews
DPH: Wisk, NW, Teg, EBW
jandrews@lardies.co.za

 
 

 

Graad 6


Me Lizette van Rooy

Vakhoof: LV, SK en Fisiese Aktiwiteite
Gr 6 Graadhoof
Klas: T1
evanrooy@lardies.co.za
 


Mnr Francois van Wyk
Gr 6 Graadhoof Hulp
Gr 6 E         Klas: T11
fvanwyk@lardies.co.za


Me Lettie Erasmus
Gr 6 D
Klas: K6
lerasmus@lardies.co.za


Me Jo-Ann Ferreira
Vakhoof Wiskunde
Gr 6 L1
Klas: T 2B
jferreira@lardies.co.za


Mnr Sarel Myburgh
Gr 6 L2
Klas: T 2A
smyburgh@lardies.co.za


Me Laska de Witt
Gr 6 U
Klas: Dramaklas
ldewitt@lardies.co.za


Me Surita Burger
Gr 6 R
Klas: T6
sburger@lardies.co.za


Me Rochelle Oosthuizen
Vakhoof Engels
Gr 6 A        Klas: T3
roosthuizen@lardies.co.za


Me Erika Möller

Bestuurspan
DPH: Tale
emoller@lardies.co.za


Me Henriëtte Barkhuizen
Bestuurspan
Adjunkhoof Akademies & Administratief
hbarkhuizen@lardies.co.za

Me Nicole Lang
Gr 6 Assisstent


Me Michelle Viviers
Gr 6 Assisstent

Mnr Corne de Klerk
Gr 6 Assisstent
Mnr Marco Grobler
Gr 6 Assisstent
 

 

Graad 7


Mnr Conrad Claassen
Gr 7 Graadhoof
Klas: T 5
cclaassen@lardies.co.za

Me Rentia Fourie
Gr 7 Graadhoof Hulp
Vakhoof: Sosiale Wetenskap
Gr 7R        Klas: K5
rfourie@lardies.co.za


Me Anneke van Niekerk
Gr 7 L
Klas: T 7B
avniekerk@lardies.co.za


Me Anneke Hugo
Vakhoof: NW en Tegnologie
Gr 7E
Klas: Laboratorium
ahugo@lardies.co.za


Me Eliska du Plessis
Vakhoof: Afrikaans
Gr 7 A
Klas: K4
eduplessis@lardies.co.za


Me Carina Hollander
DPH: Opvoedkunidge Leiding
carinah@lardies.co.za


Mnr René du Plessis
Adjunkhoof: Infrastruktuur en Dissipline
rduplessis@lardies.co.za


Me Elmien Slabbert
Gr 7 D
Klas: T 7A
eslabbert@lardies.co.za

Mnr Damon Viljoen
Gr 7 Assistent
 
 
 

 

Bestuur


Mnr Toy Human
Skoolhoof
info@lardies.co.za


Mnr Gert van der Merwe
Senior Adjunkhoof & Sport
gvdmerwe@lardies.co.za


Me Henriëtte Barkhuizen
Adjunkhoof: Akademies en Administratief
hbarkhuizen@lardies.co.za


Me Anadia Kornelius
Graad R Hoof
grr@lardies.co.za


Me Rachel Joubert
Adjunkhoof: Grondslagfase
rjoubert@lardies.co.za


Me Carina Hollander
DPH: Opvoedkundige Leiding
carinah@lardies.co.za


Me Erika Möller
DPH: Tale
emoller@lardies.co.za


Me Hester van Schalkwyk
DPH: SW, LO, LV, SK
hvanschalkwyk@lardies.co.za


Me Sonja Sauer

DPH: Grondslagfase
ssauer@lardies.co.za

Mnr Johnwyn Andrews
DPH: NW, EBW, Teg, Wisk
jandrews@lardies.co.za

Me Rene du plessis
Adjunkhoof: Infrastruktuur en Dissipline
rduplessis@lardies.co.za

 
 
 

 

Administratief


Me Erika Berkenbosch
Hoof se sekretaresse
info@lardies.co.za


Me Elsa van Zijl
Ontvangs
kantoor@lardies.co.za


Me Christa van Niekerk
Finansies
krediteure@lardies.co.za


Me Rochelle van Wyk
Kantoor en Maatskaplik
ontvangs@lardies.co.za


Me Susan Oosthuizen
Finansies
finansies@lardies.co.za
Mnr Gerhard Meyer
Rekenaartegnikus
gmeyer@lardies.co.za
 


Me Yulanda Sadie
Bemarking
ysadie@lardies.co.za


Me Suzette Stoffberg
Bemarking
sstoffberg@lardies.co.za


Me Michelle Knoetze
Finansies
mknoetze@lardies.co.za


Mnr Nico Oosthuizen
Terreinbestuurder
noosthuizen@lardies.co.za

 

Algemene Assistente


GT Phallane

JJ Sibanyoni

MK Mzisa

MS Ngoetsana

NA Ntabane

JB Mnguni

JO Khumalo

AJ Ngoma


NJ Mahlangu

MM Senoamadi

PS Selemela

R Ramogohlo


A Magolego

PR Babili

MJ Mothwa